Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Випуск 2018

27 червня 2018 року в Охтирському коледжі СНАУ відбувся випуск на відділеннях “Експлуатація та ремонт машин і обладнання в АПВ” та “Економіка підприємства”.  Куратори Зінченко В.В., Наумова І.В. та Чикалова Н.В.  відправили в доросле життя своїх студентів.

Під час випускного вечора лунали слова вітання та останні настанови від директора коледжу Домашенка В.В, заступника директора з навчально-виховної роботи Гавриш О.М., завідувачів відділень Іваха В.В. та Кошель Н.Ю., батьків Комара В.О., Ломекіної В.О., Шаніної В.О., а також слова вдячності педагогам, працівникам коледжу від студентів, особливо зворушив присутніх сюрпиз випускників для своїх кураторів.

В цей день  53 студенти отримали дипломи. За високі досягнення у навчанні студентки Кошель А. та Гопко К. були нагороджені золотими медалями. Дипломи з відзнакою отримали наступні студенти: Кошель А., Гопко К., Ломекін Д., Котолуп В., Мироненко В. Так тримати!

Коледж прощається зі своїми студентами, але світ поповнюється чудовими й освіченими фахівцями, які здобули грунтовні знання та неоціненний досвід!

Щасливої дороги, випускники!