Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Економіка ► Новини

Конференція “Global money week”

Щорічно Національний банк України ініціює проведення заходу “Global money week”. В рамках проведення тижня циклової комісії спеціальних дисциплін спеціальностей “Економіка”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” спільно з Сумським національним аграрним університетом була проведена конференція “Global money week”.

На заході були присутні д.е.н., доцент, завідувач кафедри “Економіка ” СНАУ Терещенко С.І., к.е.н., доцент, зав. кафедри “Фінанси” Геєнко М.М., студенти СНАУ з Комбоджі та КНР,  викладачі ЦМК спеціальних дисциплін “Економіка”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” Гавриш О.М., Прогонна Л.С., Лаврусь І.М., Кошель Н.Ю., Хижняк І.М., студенти 25 та 35 груп Охтирського коледжу СНАУ.

Спочатку зі своїми доповідями виступили гості, які розповіли про платіжні смстеми в їхніх країнах. Студенти Охтирського коледжу СНАУ доповіли про історію українських грошей та платіжні системи за допомогою мобільного зв’язку. У підсумку цікаву інформацію для студентів  доніс  к.е.н., доцент Геєнко М.М. на тему “Фінансове шахрайство”.

Конференція мала змістовний та пізнавальний характер, пройшла на високому рівні.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com