Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Краєзнавчий турнір

15 квітня 2015 р. на базі  Сумського машинобудівного коледжу відбувся ІІ тур обласного конкурсу студентських робіт із краєзнавства «Історія – це поруч…» серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Сумської області.

У конкурсі взяли участь 10 навчальних закладів, які представили пошукові роботи за різними напрямками. Студенти не тільки  представили журі роботи у друкованому вигляді, а і підготували доповіді та  презентації. Кожна тема викликала неабиякий інтерес всіх присутніх, а тому виникали і додаткові запитання. Конкурс прийшов у дружній, творчій атмосфері. Для учасників і гостей конкурсу була підготовлена концертна програма на тему «Ніколи знову 1939–1945», присвячена 70–річчю перемоги у Другій Світовій війні.

Охтирського коледжу Сумського НАУ на конкурсі представляли студенти 22 групи Литовченко Віталій та Селегей Ігор, які підготували доповідь на тему: «Охтирська ікона Божої Матері – духовна перлина Слобожанського краю». Журі високо оцінили конкурсну краєзнавчу роботу, визначили та нагородили переможців. Робота наших студентів визнана кращою в номінації «Духовна спадщина Сумщини».

Дякуємо нашим учасникам!

20150415_153209 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20150415_153314