Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Нарада директорів загальноосвітніх шкіл Охтирського району

5 лютого 2014 року на базі Охтирського коледжу  СНАУ відбулася нарада директорів загальноосвітніх шкіл Охтирського району.

На нараді були присутні: заступник голови Охтирської районної державної адміністрації Устинова Валентина Миколаївна, представники відділу освіти молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації.

В.о. директора коледжу Ставицький А.А. у   вступному слові звернув увагу присутніх на переваги навчання випускників сільських шкіл саме в Охтирському коледжі, адже в навчальному закладі впроваджено ступеневу підготовку, яка дає змогу студентам після закінчення   коледжу продовжити навчання на старших курсах Сумського національного аграрного університету для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «магістр». Навчаючись на денному відділенні коледжу, студенти можуть одночасно опановувати другу спеціальність за заочною формою навчання, що значно збільшує конкурентоспроможність випускників на ринку праці.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Домашенко В.В. більш детально повідомив директорів шкіл про підготовчі курси, які діють в навчальному закладі,  про умови вступу до Охтирського коледжу СНАУ.

Учасники наради мали можливість оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу, відвідати музей, поспілкуватися з адміністрацією коледжу.

Зустріч пройшла в доброзичливій, дружній атмосфері.

 

 

 

IMG_5728 IMG_5731

IMG_5732 IMG_5733

IMG_5740 IMG_5744