Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Історико-етнографічна експедиція “Пізнай свій рідний край!”

Студенти Охтирського коледжу СНАУ, члени історичного гуртка “Суспільство і час” за підтримки адміністрації навчального закладу та директора Охтирського краєзнавчого музею розпочали історико-етнографічну експедицію “Пізнай свій рідний край!”

Перший маршрут відбувся 7 лютого 2018 року до села Грунь, яке славиться своєю давньою історією. Це також батьківщина відомих письменників-гумористів Остапа Вишні та його брата – Василя Чечвянського, 130-річчя з дня народження якого відзначають у лютому.

Перше приємне враження студенти отримали в Грунській бібліотеці, де нас привітно зустрічали працівники на чолі з Тетяною Сокіл. Щиро лунали пісні про Грунь та звучали уривки творів відомого земляка Остапа Вишні. Цікавою була екскурсія в народному музеї Остапа Вишні, який відкритий у 1982 році, та будинку народного побуту – “Остапова криниця”. Змістовною була зустріч з учнями старших класів Грунської школи. Особливо хвилююче спілкування відбулося у стінах Храму в честь ікони “Всіх скорботніх радість” з настоятелем. Студенти милувалися зимовими краєвидами села та дорогою додому.

Викладачі та студенти задоволені та сповнені нових планів на майбутнє повернулися додому.

Уткіна С.О. – керівник гуртка “Суспільство і час”