Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► ЦМК загальноосвітних дисциплін

Хто кращий?

23 грудня 2019 року на завершення вивчення географії (10 кл.) та з метою формування у студентів цілісної географічної картини світу. розкриття ролі географії у розв’язуванні економічних і соціальних проблем суспільства, розвитку у студентів геопросторового мислення та вміння логічно висловлювати свої думки щодо сучасних процесів у світі, формування картографічної грамотності й культури, вироблення умінь користуватися джерелами географічної інформації, аналізувати її, застосовувати здобуті географічні знання в практичній діяльності та визначення рівня географічних компетентностей був проведений конкурс серед студентів І курсу на кращого знавця предмета.
Команди – учасниці гри «Глобуси», «Зірки континентів», «Кантрі» та «Бригантина» успішно пройшли всі шість раундів, а саме: «Презентація команд», бліц-турнір «Битва капітанів», тестовий інтелектуальний бліц турнір команд, ерудит – шоу на швидку вправність скласти правильно слова, гра «Наосліп»» – визначення на контурній карті назви країни та місце її розташування і наостанок – презентація країн та інших об’єктів країнознавства – по одній від кожної команди.
В цілому, конкурс пройшов жваво ї активно. Журі визначили переможців і нагородили цінними подарунками та десертом. Команда «Бригантина» (15 гр.) – здобула І місце, ІІ місце – команда 11 гр. «Глобуси», ІІІ місце – 12 гр. «Зірки континентів», і ІV місце – команда 14 гр. «Кантрі».

Викладач географії Н.Курська