Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини ► ЦМК ФВ

Вітаємо викладача Охтирського коледжу СНАУ, майстра спорту міжнародного класу Вячеслава Нестеренко з зайнятим ІІ місцем у міжнародному турнірі з боротьби карате-до

З 5 по 7 жовтня в Польському місті Біелско-Біала,що не далеко від Кракова, пройшов міжнародний турнір з боротьби карате-до 12 INTERNATIONAL  KARATE  GRAND  PRIX, за спортивною олімпійською версією (WKF).

В цих змаганнях взяли участь біля двох з половиною тисяч спортсменів з тридцяти трьох країн світу включаючи Японію. Загалом двісті десять окремих команд.

Змагання проходили в спортивному комплексі протягом трьох днів одночасно на восьми татамі.  В складі збірної команди України, яку представляли 150 спортсменів, взяв участьОхтирчанин майстер спорту міжнародного класу Вячеслав Нестеренко, який в своїй віковій категорії зайняв друге місце здобувши срібну медаль в загальний залік команди України.

За результатом змагань команда України з 33 країн посіла третє місце.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com