Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

10 грудня 2013 року

10 грудня 2013 року в Охтирському коледжі відбулася зустріч студентів ІV курсу з лікарем – наркологом Юшкевич Іриною Дмитрівною. Організаторами зустрічі виступила психологічна служба коледжу.

Під час лекції Ірина Дмитрівна наголосила про негативні наслідки шкідливих звичок та обговорила ситуації ризику, в які можуть потрапити студенти. За спостереженнями психологів, лікарів-наркологів 2/3 вперше долучаються до наркотиків просто з цікавості, бажання дізнатися, що там за гранню забороненого.

До відома студентів донесли, що наркоманія та алкоголізм поступово стає стилем життя молоді, завдає шкоди близьким, оточуючим та суспільству в цілому. На тлі молодіжної наркоманії та алкоголізації відбувається зростання злочинності, підвищується ризик зараження на різні інфекційні хвороби, у тому числі ВІЛ/СНІД. Вживання наркотиків та спиртних напоїв практично несумісне з якісним навчанням, із трудовою діяльністю, призводить до деформації особистості, зниження загального інтелектуального потенціалу, поглиблює демографічну кризу в державі.

У багатьох студентів виникли запитання на які вони отримали вичерпну відповідь. Також студенти отримали пам’ятки від практичного психолога з інформацією про шкідливість наркотиків «Наркотики – це не вихід! Вибір є завжди».

Інформацію підготувала

практичний психолог

Наумова Ірина Вікторівна

SAMSUNG DIGITAL CAMERA SAMSUNG DIGITAL CAMERA