Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

10 порад для студентів: як швидко і продуктивно підготуватися до іспиту

Перед початком сесії у студентів прокидається нестримна жага до знань. Хочеться вивчити, повторити все і відразу, але звичайно ж, це не вдається. Починається паніка, з’являється невпевненість у власних знаннях.
До вашої уваги прості, але корисні правила, які допоможуть у підготовці:
 Перед тим, як починати вчити необхідний матеріал, слід, як не дивно, виспатись і поїсти. Це додасть сил і настрою засвоювати інформацію.
 Треба створити у кімнаті відповідну атмосферу. Зайві речі прибрати, вимкнути все, що може заважати – телевізор, комп’ютер, телефон тощо.
 Треба визначитися з джерелами, якими будете користуватися (тобто зібрати конспекти і основні книги з дисципліни).
 Краще всього розбити матеріал на частини (наприклад, по 3 питання) і встановити необхідний проміжок часу для їх вивчення. Розібрати 3 питання за півгодини, 5-10 хвилин перерви — і продовжити повторення.
 Для кращого запам’ятовування слід пов’язувати матеріал з певними асоціаціями (дати з Днів народжень рідних, відомих письменників, артистів і т.д.; математичну формулу можете прочитати словами; зі складів термінів скласти якесь слово або з перших літер — речення).
 Найважливіше слід записати і розвісити по всій кімнаті, щоб інформація постійно знаходилася перед очима. Так, людям з розвиненою зоровою пам’яттю корисним буде постійно читати матеріал. Тоді як людям з моторною – краще декілька разів прописати необхідне.
 Якщо часу достатньо, не буде зайвим передивитися і повторити усе.
 Корисним буде провести своєрідне тренування: випадковим способом обирати питання і відповідати на них. Це сприяє не тільки швидкому запам’ятовуванню, а й перевірці знань. Створюється модель ситуації як на екзамені.
 Студенти вчать все в останню ніч. Це не правильно! Зубріння одразу всієї інформації заплутає вас. Краще поспати і вчасно прийти на іспит.
 І остання порада (хоча напевно вона повинна бути першою): вчіть все протягом семестру, щоб усі ці поради вам не знадобилися!
Успіхів на сесії і «відмінно» у заліковці!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com