► Будівництво та цивільна інженерія

21 випуск на відділенні « Монтаж,обслуговування устаткування та систем газопостачання»

Газовикам сьогодні гімн звучить

Великим фахівцям такого чуда

Спасибі, що у нас є теплий дім

Мережі газові працюють без відмов усюди

З 23 по 25 лютого студенти 4-го курсу відділення «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання»  захистили дипломні проекти, підтвердивши  державній комісії свій кваліфікаційній  рівень.

26 лютого 2016 року путівку у самостійне життя отримали 24 студенти – випускники 43 групи ( куратор Сталинська Л.І.).

У святковій   обстановці,  в колі друзів, батьків, викладачів студенти-випускники з гумором  згадували слова  «сесія, іспит, захист…». На сцені в жартівливій формі відтворювали курйозні ситуації,  які  виникали в групі під час занять, співали, проголошували слова щирої подяки викладачам. Зал підтримував, аплодував, фотографував. Атмосфера була сімейною, урочистою, святковою.

Щиро привітав випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі директор Домашенко В.В., відмітивши в своєму виступі, що 12 випускників виявили бажання навчатись за спорідненими спеціальностями в Сумському національному аграрному університеті на 3 курсі на бюджетній основі. Він побажав дипломованим фахівцям успіхів та професійного росту.

Випускників також з великою шаною вітали  за їх досягнення заступник директора коледжу Гавриш О.М.,  куратор Сталинська Л.І.  та батьки, побажавши їм досягнення намічених цілей, мирного та щасливого життя.

В 21 раз зав.відділенням  Гресь М.Д. зачитав Наказ про присвоєння випускникам кваліфікації «технік з експлуатації устаткування газових об’єктів». В урочистій  обстановці кожному випускнику директор вручив дипломи. Диплом з відзнакою отримав Зеленін В.І.

Кожен з випускників – це вже сторінка історії коледжу.  Тут завжди пам’ятатимуть Вас таких різних, але всіх.

Двері цього дому завжди відкриті для Вас.

В добру путь, України дочки і сини – газовики!

image (5)-1 image (6) image (7) image (8) image (9)


_MG_3003 _MG_3148 _MG_3154 _MG_3159image (1) image (3) image (4)