Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

День Соборності України

Національно-патріотичне виховання молодого покоління формує свідомого громадянина – патріота Української держави, активного провідника національної ідеї, представника української національної еліти через набуття молодим поколінням національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей, прищеплення поваги до прав людини і громадянина України, Конституції, державної символіки, виховання бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, культури та традицій. Національно-патріотичне виховання неможливе без відповідних заходів щодо відзначення важливих пам’ятних та ювілейних дат.
Година спілкування до Дня Соборності України проведена студентами 35 та 42 груп. Куратори Прогонна Л.С та Лаврусь О.Г. згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу .
До заходу завітав науковий співробітник місцевого краєзнавчого музею Берест Ю.М., який розповів студентам про етапи революції 1917 -2022 року та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
По закінченню години спілкування , студенти створили нерозривний, символічний, живий ланцюг єдності, щоб відчути дух свободи і гордості за свою державу.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com