Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Виховна робота ► Новини

КУБОК КВК «АГРАРВАРДУ» РОЗІГРАЛИ У СНАУ

Студентські роки – ідеальний час для веселощів та жартів. Активні, креативні та винахідливі студенти стали учасниками клубу веселих та кмітливих. Кубок КВК «Аграрварду» 19 лютого зібрав на одній сцені жарти від представників факультетів Сумського НАУ та коледжів СНАУ.

Честь Охтирського коледжу СНАУ захищала команда “СОК (студенти Охтирського коледжу) у складі: Ходовіцька К., Криворучко С., Добош К., Шмонько Ю., Загороднєва А., Церковна Н., Олефіренко М., Костюкевич Р.

Жарти були настільки влучними та оригінальними, що, напевно, кожен присутній у залі не зміг лишитися у поганому настрої. Креативність та почуття гумору команд оцінювало почесне журі, до якого увійшли проректор з наукової роботи СНАУ Юрій Данько, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов, учасниця збірної команди КВК СНАУ «Люстра», власниця магазину «Бутон – Суми» Ксенія Кацова, СММ-менеджер Аріна Столбцова, громадський діяч Віталій Кацов, фіналістка «Ліги сміху» у складі команди «Гостиниця 72» Марія Острога.
Кожна команда проявила себе з найкращого боку, однак перемога та кубок «Аграрварду» дістався команді «ФУ» факультету ветеринарної медицини СНАУ.  Окрім того, учасники отримали призи від спонсорів заходу: магазину комп’ютерної та електронної техніки “Compserviсe”, мультибрендової мережі MOYO, магазину кондитерських виробів “Вацак”, магазину “Бутон_Суми”, грального клубу “Gretn sport”. Дякуємо нашим партнерам та вітаємо переможців. А всім учасникам бажаємо не засмучуватися та брати участь у наступних конкурсах та проєктах СНАУ!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com