Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Економіка

Кваліфікаційний іспит – це завершальний етап навчання студентів в коледжі.

Для випускників– це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.
25 та 26 червня 2024 року в Відокремленому структурному підрозділі «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ» відбулася Атестація випускників освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за ОПП Економіка, ОПП Підприємництво, торгівля та біржова діяльність у формі кваліфікаційного іспиту.
Екзаменаційна комісія у складі голови, доктора економічних наук, професора, завідувачки кафедри економіки та підприємництва Сумського НАУ Світлани ТЕРЕЩЕНКО , заступника директора з навчально-виховної роботи коледжу Олени ГАВРИШ, голови циклової комісії Любов ПРОГОННОЇ – оцінили теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності. Всі здобувачі освіти успішно виконали завдання, продемонструвавши належний рівень фахової підготовки та вміння застосовувати набуті компетентності при виконанні різних типів завдань. Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень підготовки здобувачів освіти з фахових дисциплін.
Вітаємо випускників з успішним складанням кваліфікаційного іспиту ! Бажаємо мирного неба , міцного здоров’я, подальших успіхів у навчанні та у професійній діяльності.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com