Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Міжнародна науково-практична конференція «Ерделівські читання»

Міжнародна науково-практична конференція «Ерделівські читання»
29-та Міжнародна науково-практична конференція «Ерделівські читання – 2024», яка відбулася 29-31 травня 2024 року в Ужгороді, продемонструвала високу науково-мистецьку активність митців і науковців. Захід, який об’єднав 139 учасників із різних куточків України, у тому числі Сумщину та Чернігівщину, а також представників з Польщі, Словаччини та Румунії, надав унікальну платформу для обміну досвідом і знаннями.
Вважаю за велику честь представляти на такому заході рідну Охтирщину, підготувавши виступ «Збереження культурної ідентичності під час війни: тенденції, явища, перспективи»
Загалом, конференція «Ерделівські читання – 2024» підтвердила свою важливу роль як платформи для міждисциплінарного діалогу та співпраці, що сприяє розвитку мистецтва та освіти в Україні та за її межами. Учасники заходу не лише отримали можливість поділитися своїми дослідженнями та творчими досягненнями, але й налагодити нові професійні контакти, обговорити спільні проблеми та знайти потенційні шляхи їх вирішення.
Викладач Наталія ЧИКАЛОВА

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com