Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Позанавчальна діяльність студентів ВСП”Охтирський фаховий коледж СНАУ” цікава та різнопланова

Студенти ВСП”Охтирський фаховий коледж СНАУ” мають дуже багато здібностей, умінь та навичок, які поглиблюють та розширюють під час навчальних занять в коледжі. Позанавчальна діяльність студентів не менш цікава та різнопланова – про це досить яскраво свідчать вихідні дні 20-21.02.2021 року.

Так, Гребінник Діана – студентка 25 групи активно прийняла участь у толоці з прибирання прибережної смуги річки Охтирка, організованою ГО “Непереможні” та “Молодіжним центром”. Спільними зусиллями вдалося очистити територію від сміття, сухого гілля, порослих дерев та кущів.

Говорун Олександр – студент 22 групи у складі команди  гуртка ”Спортивний Туризм”, кер. Сталинський В.О. прийняв участь у навчально-тренувальному зборі та змаганнях з техніки лижного туризму м. Суми. Отримав великий досвід пересування на лижах, відпрацював підйоми та спуски на дистанції. Прийняв участь у змаганнях зі спортивного орієнтування на лижах. З 10 команд змогли вибороти 6 місце у загальному заліку.

Сушко Артем – студент 21 групи у Центрі культури і дозвілля Чернеччинської сільської ради взяв участь у виставі – концерті “ЖАРТІВНИЦЯ” у постановці народного театрального колективу “Український водевіль” Чернеччинського сільського будинку культури.
Дуже  цікаво та змістовно наші студенти проводять вільний від навчання час. Пишаємося ними!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com