Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Протипожежне тренування з цивільного захисту

4 березня 2021 року в ВСП «Охтирський   СНАУ» було проведено протипожежне тренування з цивільного захисту, із залученням представників Охтирського міськрайонного відділу управління ДСНС у Сумській області. Працівники коледжу разом зі студентами були добре підготовлені з питань протипожежної евакуації. При цьому вони проявили високу пильність та швидку реакцію на екстрений сигнал «тривоги». За декілька хвилин всі студенти та працівники були миттєво евакуйовані та вишикувані на пункті збору евакуації – спортивному майданчику коледжу.

Служба ДСНС швидко зреагувала на виклик про уявну пожежу , надіславши дві ланки пожежогасіння для відпрацювання , у взаємодії з персоналом коледжу, гасіння умовної пожежі.

Представники Сумського НАУ – начальник відділу охорони праці Михайло Андрійович Яковчук та фахівець з питань цивільного захисту Ігор Вікторович Головач – інспектуючі особи з данного питання, були присутні при проведенні протипожежного тренування з цивільного захисту.

Дане тренування пройшло на достатньо високому організаційному та методичному рівні. Учасники тренування своєчасно, точно і у визначений термін справилися з поставленими завданнями.

Інспектуючі особи високо оцінили дії керівництва коледжу та виконавців цього заходу.

Висловлюємо велику подяку Охтирському міськрайонному відділу управління ДСНС за допомогу у підготовці та проведенні протипожежного тренування.

Бажаємо учасникам даного заходу подальших успіхів у покращенні розв’язання питань протипожежного захисту коллективу колледжу, а проведені тренування з протипожежного захисту ніколи не стали б в нагоді в реальному  житті !WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com