Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

ПРАВИЛА ПОКАРАННЯ ВІД ВОЛОДИМИРА ЛЕВІ

Покарання не повинне шкодити здоров’ю – ні фізичному, ні психічному. Окрім цього воно має бути корисним.

Якщо сумніваєтеся – карати або не карати, краще не карати, навіть якщо розумієте, що надмірно м’які і нерішучі.

За один раз – одне. Навіть якщо провинностей багато, покарання може бути суворим, але тільки одне за усе разом, а не по одному за кожну провинність. Салат з покарань – салат не для дитячої душі! Не можна карати за рахунок любові. Щоб там не сталося, не обмежуйте дитину в похвалі і заохоченні, на які він заслуговує.

Термін давності. Краще не карати, ніж карати із запізненням. Покарання із запізненням вселяють дитині спогаду про минуле, не дають можливості стати іншим.
Покарали – пробачили. Інцидент вичерпаний. Сторінку перевернуто. Про старі гріхи ні слова. Не заважайте починати нове життя спочатку.
повинне їм сприйматися як перемога нашої сили над його слабкістю, як приниження. Якщо дитина вважає, що ми не справедливі, покарання подіє тільки в зворотному порядку.

Дитина повинна бояться не покарання і нашого гніву, а нашої прикрості. Слід зрозуміти, що, не будучи досконалим, він не може засмучувати тих, кого любить.

Пам’ятайте! Кращий спосіб понизити агресивну поведінку дитини – проявляти любов до нього. Лише одне ласкаве слово може зняти озлобленість і дратівливість дитини. Дуже важливо, щоб дитина почувала себе улюбленою, потрібною і його приймали таким, яким він є. Постарайтеся знайти і зрозуміти причину протесту і агресії, по можливості усунете її.

Найважливіше – створити для дитини такі умови життя, де йому демонструвалися б зразки миролюбного відношення між людьми, були б відсутні негативні приклади агресивної поведінки. Виховання на принципах співпраці – головна умова запобігання агресивності.

image005

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com