Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Урочисте вручення дипломів випускникам коледжу 2024 року

27 червня 2024 року пройшли урочистості з нагоди вручення дипломів для студентів спеціальностей 208 Агроінженерія, 051 Економіка, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Вручення дипломів -це завжди хвилююча подія, це підсумок натхненної праці викладачів , сумлінного старання студентів , вболівання за своїх дітей батьків , головний іспит як в коледжі , так і у кожного студента .
Роки , проведені разом , назавжди залишаться в памʼяті . Хтось пізніше згадає про них з радістю , хтось з тугою , хтось можливо і з болем . Але так чи інакше. веселі моменти студентського життя ніколи не забуваються .Випускники 35, 36 , 41  та 42 груп отримали дипломи зі спеціальностей , які необхідні на сьогодні для нашої країни . Для студентів- це поріг нового часу , професійної зрілості і незалежності , для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те , що вона складеться щасливою . На шляху до диплома було багато різного , і хочеться сподіватися важливого і корисного . Кожен із студентів займе своє особливе місце в історії коледжу.
Щиро вітаємо випускників зі святом і бажаємо наполегливості в досягненні мети , вдалого працевлаштування та особистого щастя .
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com