Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Зустріч батьків та студентів з представниками Сумського національного аграрного університету

Вступну кампанію 2021 року можна офіційно вважати розпочатою, а отже у майбутніх вступників та їхніх батьків з’являється з кожним днем все більше питань та сумнівів стосовно здобуття вищої освіти. Турбують ці питання не лише випускників загальноосвітніх шкіл, а й закладів фахової передвищої освіти, адже переважна більшість випускників коледжів планують продовжувати навчання та вступати в університет.

Сповідуючи ідеологію обопільної співпраці та підтримки відокремлених структурних підрозділів з університетом, Сумський національний аграрний університет завжди готовий прийти на допомогу студентам та батькам фахових коледжів, підпорядкованих СНАУ. Тож отримавши запит на розширення знань щодо особливостей вступу до вишів у 2021 році, фахівці одразу взялися до справи.

11 лютого 2021 року в Відокремленому структурному підрозділі «Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ» відбулися батьківські збори, на яких студенти та їх батьки дізналися багато корисної інформації про Сумський НАУ, його діяльність, переваги навчання та особливості вступної кампанії  2021 року за різними спеціальностями.

На зустріч з випускниками та їхніми батьками завітали перший проректор Сумського НАУ д.ю.н., професор Микола Курило,  декан інженерно-технологічного факультету СНАУ к. т. н., доцент Михайло Довжик,  декан факультету економіки і менеджменту,  к.е.н, професор Наталія Строченко, заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Ніна Мельник. На питання майбутніх абітурієнтів та батьків відповідали також директор Охтирського фахового коледжу СНАУ Андрій Ставицький, а декани факультетів  провели зустрічі та індивідуальні бесіди з батьками майбутніх випускників.

Переконані, що спільними зусиллями університету та коледжів ми можемо забезпечити високу якість освіти на всіх рівнях, максимальний доступ до інформації та комфорт для наших студентів та абітурієнтів.