Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Екскурсія студентів 35 групи до міського центру зайнятості

image001 image003


В умовах становлення ринкової економіки особливо гострою проблемою є безробіття серед молоді, яке дедалі зростає. Для її вирішення необхідно створювати реальні передумови для обґрунтованого вибору місця роботи з урахуванням потреб ринку праці, а також покликання, здібностей і психофізіологічних можливостей молодої людини та її професійної підготовки.

Основним елементом інфраструктури ринку праці є державна служба зайнятості. Тому актуальною була екскурсія студентів 35 групи до міського центру зайнятості.

10 березня цього року студенти випускної групи економічного відділення відвідали Охтирський центр зайнятості населення. Екскурсія була проведена провідним спеціалістом центру. Студенти ознайомилися зі структурою роботи закладу, інформаційними стендами, правилами та умовами реєстрації у центрі, сучасними способами ознайомлення з наявними вакансіями як по місту, району, та і по всій країні. Як підсумок, була проведена конференція, на якій студенти отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Викладач  Рудиченко З.С.

image007 image007 (1) image005