Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

208 Агроінженерія

 1. Спеціальність 208 «Агроінженерія
 2. Галузь знань 20 «Аграрні науки та продовольство»
 3. Термін навчання
  Денна форма: 3 роки 10 місяців
  Заочна форма: 2 роки 10 місяців
 4. Ліцензований обсяг
  Денна форма: 80 осіб
  Заочна форма: 50 осіб
 5. Ким може працювати випускник (посади)
  Освітньо-професійна програма підготовки молодших спеціалістів забезпечує здобуття компетентностей, необхідних для роботи на посадах: технік-механік з експлуатації та ремонту устаткування, технік з механізації трудомістких процесів, технік-механік сільськогосподарського виробництва.
 6. Де може працювати випускник
  Технік-механік готується для роботи в колективних сільськогосподарських підприємствах, а також в розрахункових підрозділах, орендних і приватних господарствах як спеціаліст, керівник (організатор) і виконавець технологічних операцій з експлуатації та ремонту машинно-тракторного парку.
 7. Практика (практика за кордоном)
  Коледж має все необхідне для якісного проведення навчальних практик та підготовки студентів робітничим професіям. Для індивідуального навчання на тракторах, комбайнах та автомобілях навчальний заклад має свій автодром.

Практика студентів коледжу проводиться на базах практики, які забезпечують виконання програми практики: це господарства, підприємства та організації регіону, навчально-практичний центр Хорольського агропромислового коледжу Полтавської ДАА та навчально-виробнича майстерня коледжу, матеріально-технічна база яких відповідає вимогам практики.

Студенти коледжу мають можливість проходити практику за кордоном на сільськогосподарських підприємствах Польщі та Німеччини.

Випускники
Наше відділення має багато славетних випускників, які працюють не тільки в Україні, але і за її межами. Чимало вихованців коледжу стали професіоналами своєї справи, досягли значних успіхів на професійній ниві. Вони очолюють сільськогосподарські підприємства, працюють на виробництві та в різних установах.

string(75) "ekspluatacziya-ta-remont-mashyn-i-obladnannya-agropromyslovogo-vyrobnycztva"
ekspluatacziya-ta-remont-mashyn-i-obladnannya-agropromyslovogo-vyrobnycztva
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com