Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

Абітурієнту

Вибір професії – крок у майбутнє!

Дорогий абітурієнте! Перед Вами зараз стоїть нелегкий вибір майбутньої професії. Кожна людина в своєму житті робить чимало важливих вчинків, які так чи інакше змінюють її долю.

Вибір місця навчання – це Ваш перший важливий крок у майбутнє. Обираючи навчання в Охтирському фаховому коледжі Сумського НАУ, робите гідний вибір. Коледж стане для Вас другою рідною оселею, надасть усі можливості для навчання і виховання, оточить вас своєю увагою і турботою, дасть реальну путівку в майбутнє самостійне життя.

З повагою, директор А. СТАВИЦЬКИЙ

Швидка навігація

ВСТУП на основі БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Відповідно до Правил прийому на навчання до Відокремленого структурного підрозділу “Охтирський фаховий коледж Сумського НАУ” на 2023 рік для конкурсного відбору осіб, які вступають на основі базової середньої освіти, зараховуються результати індивідуальної усної співбесіди (українська мова, математика)

Алгоритм вступу на місця державного замовлення

 1. Електронна заява
 2. Індивідуальна усна співбесіда
 3. Мотиваційний лист

Алгоритм вступу на місця за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб

 1. Заява
 2. Мотиваційний лист

ВСТУП на основі ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Алгоритм вступу на місця державного замовлення

 1. Електронна заява
 2. Індивідуальна усна співбесіда
 3. Мотиваційний лист

Замість проходження індивідуальної усної співбесіди вступник може подати результати зовнішнього незалежного оцінювання (2020-2021 років у будь-яких комбінаціях) або національного мультипредметного теста 2022-23 років. У такому разі конкурсний бал вступника визначається як середній бал з двох предметів зовнішнього незалежного оцінювання (української мови та літератури/української мови, предмету на вибір вступника) з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів, або середній бал усіх предметів національного мультипредметного теста без використання вагових коефіцієнтів з підвищенням на 25 відсотків, але не вище 200 балів. Оцінювання співбесіди здійснюється  за шкалою 100-200.

Алгоритм вступу на місця за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб

 1. Заява
 2. Мотиваційний лист

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі – 100 балів.

Наші спеціальності

208 Агроінженерія

192 Будівництво та цивільна інжннерія

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

051 Економіка

201 Агрономія

Спеціальність 208 Агроінженерія

Випускники є спеціалістами, керівниками і виконавцями технологічних операцій з експлуатації машино-тракторного парку, що можуть працювати на посадах: майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, завідувач майстерні; механік-слюсар з ремонту автомобілів, інспектор з охорони праці.

Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія

Випускники є спеціалістами з експлуатації устаткування газового обладнання і можуть виконувати роботи по експлуатації, проектуванню, будівництву, монтажу і ремонту обладнання і систем газопостачання на посадах: майстер з експлуатації газових об’єктів, начальник котельні, завідувач майстерні, технік з експлуатації газових об’єктів, майстер ГНС, ГНП, диспетчер газового господарства, слюсар з експлуатації та ремонту газового бладнання.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності та набуттям практичних навичок роботи на фондових, валютних і товарних біржах. Впровадження власних справ і бізнес-проектів.

Спеціальність 051 Економіка

Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються. Ви отримаєте можливість працювати скрізь, де потрібно вміти аналізувати економічну діяльність та керувати бізнесом, організовувати та управляти людьми, втілювати в життя бізнес-проекти, будувати економічні плани та розробляти стратегії розвитку.

Спеціальність 201 Агрономія

Професія агронома — одна з потрібних для людства, трудомістких і відповідальних на землі професій, пов’язаних з вирішенням однієї з глобальних проблем людства — проблеми забезпечення продуктами харчування та сировиною для промисловості. Навчання за даною спеціальністю спрямоване на підготовку фахівців, здатних застосовувати адаптивні технології вирощування сільськогосподарських культур, забезпечити їх господарську, енергетичну, економічну, екологічну ефективність.

Необхідні документи для вступу:

 • заява в ЕЛЕКТРОННІЙ формі;
 • копія документу, що посвідчує особу та    громадянство;
 • копія документу про освіту з додатком;
 • копії документів, які дають право на пільги;
 • 4 кольорових фотокартки (3х4 см);
 • Копії сертифікатів ЗНО або сертифікат НМТ (для випускників 11 кл.);

КОНСУЛЬТАТИВНІ ТЕЛЕФОНИ
ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ “ОХТИРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО НАУ «ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2023»

Голова приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ (директор) – Ставицький Андрій Анатолійович

05446-2-20-66

Заступник голови приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ – Гавриш Олена Миколаївна
050-291-09-94

Відповідальний секретар приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ – Кошель Наталія Юріївна
099-56-30-554

string(10) "Вступ"
Вступ