Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

Абітурієнту

Вибір професії – крок у майбутнє!

Дорогий абітурієнте! Перед Вами зараз стоїть нелегкий вибір майбутньої професії. Кожна людина в своєму житті робить чимало важливих вчинків, які так чи інакше змінюють її долю.

Вибір місця навчання – це Ваш перший важливий крок у майбутнє. Обираючи навчання в Охтирському фаховому коледжі Сумського НАУ, робите гідний вибір. Коледж стане для Вас другою рідною оселею, надасть усі можливості для навчання і виховання, оточить вас своєю увагою і турботою, дасть реальну путівку в майбутнє самостійне життя.

З повагою, директор А. СТАВИЦЬКИЙ

Швидка навігація

Вступ на базі базової загальної середньої освіти

На базі 9,10 класів складають вступні випробовування з таких предметів:

1.Українська мова

2. Математика

конкурсний бал = (іспит українська мова) + (іспит математика) + (середній бал документа про БЗСО) + (додатковий бал за проходження підготовчих курсів)

Вступ на базі повної загальної середньої освіти

Для випусників 11 кл. конкурсний відбір на навчання (на другий курс) здійснюється без сертифікатів ЗНО у формі вступних іспитів або за сертифікатами ЗНО на власний розсуд у будь-яких комбінаціях.

При вступі абітурієнти подають сертифікати ЗНО – базовий (мінімальна кількість балів сертифіката – 100 балів) з предметів:

  1. Українська мова та література
  2. Математика, Історія України або Географія

Вступ на базі ОКР Квал. робітник:

Охтирський коледж СНАУ на І курс (зі скороченим терміном навчання – заочна форма) або II курс (з нормативним терміном навчання – денна форма) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника.

Вступ осіб, які вже раніше здобули вищу освіту

Вступ осіб, які вже раніше здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста та осіб, які здобули вищу освіту за результатами вступних випробувань з можливістю навчання за рахунок державного бюджету.

Наші спеціальності

208 Агроінженерія

192 Будівництво та цивільна інжннерія

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

051 Економіка

Спеціальність 208 Агроінженерія

Випускники є спеціалістами, керівниками і виконавцями технологічних операцій з експлуатації машино-тракторного парку, що можуть працювати на посадах: майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, завідувач майстерні; механік-слюсар з ремонту автомобілів, інспектор з охорони праці.

Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія

Випускники є спеціалістами з експлуатації устаткування газового обладнання і можуть виконувати роботи по експлуатації, проектуванню, будівництву, монтажу і ремонту обладнання і систем газопостачання на посадах: майстер з експлуатації газових об’єктів, начальник котельні, завідувач майстерні, технік з експлуатації газових об’єктів, майстер ГНС, ГНП, диспетчер газового господарства, слюсар з експлуатації та ремонту газового бладнання.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Спрямована на підготовку фахівців з організації та моделювання власного бізнесу, створення та розвитку стартапів, ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, зокрема в торгівлі та біржовій діяльності та набуттям практичних навичок роботи на фондових, валютних і товарних біржах. Впровадження власних справ і бізнес-проектів.

Спеціальність 051 Економіка

Ця спеціальність дозволяє стати універсальним фахівцем, який зможе знайти достойну роботу з високою заробітною платою в більшості сфер, які сьогодні існують і розвиваються. Ви отримаєте можливість працювати скрізь, де потрібно вміти аналізувати економічну діяльність та керувати бізнесом, організовувати та управляти людьми, втілювати в життя бізнес-проекти, будувати економічні плани та розробляти стратегії розвитку.

Необхідні документи для вступу:

  • заява в паперовій формі;
  • копія документа, що посвідчує особу та громадянство;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копія документа про освіту та додатка до нього;
  • копії документів, які дають право на пільги;
  • 4 кольорові фотокартки (3×4 см);
  • копії сертифікатів ЗНО, видані у 2017 – 2020 р. (для випускників 11 кл.);
  • копія медичної довідки за формою 086.

КОНСУЛЬТАТИВНІ ТЕЛЕФОНИ
ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ВІДОКРЕМЛЕНОГО СТРУКТУРНОГО ПІДРОЗДІЛУ “ОХТИРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО НАУ «ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2021»

Голова приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ (директор) – Ставицький Андрій Анатолійович

05446-2-20-66

Заступник голови приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ – Гавриш Олена Миколаївна
050-291-09-94

Відповідальний секретар приймальної комісії ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ – Кошель Наталія Юріївна
099-56-30-554

Вступ