Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Ерудовані ремонтники

image001Для того щоб жила країна,

і вчасно працювало все,

ремонтники працюють вміло

не гають часу над усе.

З 18 листопада в коледжі проходила декада відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

Програма  проведення декади  включала:

• проведення відкритих занять,

• цікаві зустрічі з працівниками ДАІ, міліції та сільськогосподарського управління,

• проведення екскурсій, конкурсів.

Завершилася декада відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» проведенням пізнавально – розважальної гри «Ерудовані ремонтники» з дисципліни «Ремонт машин і обладнання».

Учасниками гри стали найкращі студенти та знавці ремонту машин 41 група (команда «Механіки – краники») та 42 група ( команда «П’яте колесо.  Жоден конкурс не може обійтися без високоповажного авторитетного журі.

Голова журі –  заступник директора з навчально – виховної роботи Даніліч Жанна Миколаївна.

Члени журі :

— заступник директора з навчально – виробничої роботи Домашенко Володимир Вікторович;

— завідувач відділення«Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» Івах Віктор Васильович;

— викладач дисципліни «Трактори і автомобілі» Завгородній Павло Петрович;

— викладач дисципліни «Правила дорожнього руху» Рєзнік В’ячеслав Вікторович.

image002

 

Гра складалася з шести конкурсів.

Перший конкурс «Представлення команди». Він полягав в тому, що  команди «Механіки краники» та «П’яте колесо» представляли назву своєї команди, девіз та бажали успіхів своїм суперникам. В наступному конкурсі « Темна конячка» були визначені теоретичні знання з дисципліни «Ремонт машин і обладнання». Третій конкурс «Ти мені, я – тобі» показав як лідери – капітани команд, уміють згуртувати команду та знайти правильне рішення. Кожна команда готувала ексклюзивне завдання для команди суперника.

image003

Надалі  найцікавіший конкурс «Заморочки із бочки» – студенти демонстрували свої практичні навики та знання з ремонту машин. Протягом 10 хвилин студенти виконували та обговорювали свої завдання, а потім захищали свої знання. Результати гри для кожної команди залежать від активної підтримки вболівальників, п’ятим був конкурс «Вболівальників». Представники команд повинні  якомога швидше накачати автомобільну камеру. Це  найактивніший конкурс. Останнім, як завжди, було «Домашнє завдання». Кожна команда вивчала роботу ремонтних підприємств міста та району і порівнювала їх із роботою сучасних передових СТО. Учасники представляли свої напрацювання у вигляді цікавих, змістовних мультимедійних презентацій.

Отже, гру завершено, журі підраховує бали, і в нас перемагає дружба.

Хвилювання, клопоти, турботи залишилися в минулому, але у ваших серцях не згасне пам’ять про цей конкурс, до якого ви всі ретельно готувалися. Хочу подякувати всім студентам, які брали учать, допомагали мені в організації.

image004

Мені хочеться вірить, що звання «Ерудований ремонтник» не залишиться лише званням, набуті теоретичні та практичні знання ви будете використовувати у своєму житті. Я хочу сказати що «Сьогодні – це гра, а завтра – реальне життя».

image005 IMG_4076

IMG_4050 IMG_4049

Викладач дисципліни «Ремонт машин і обладнання» Чут О. В.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com