Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

1 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПОРОЗУМІННЯ З ВІЛ-ІНФІКОВАНИМИ

Один мудрець сказав: «Якщо ти не знаєш ні себе, ні
супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе –
можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе і супротивника –
перемога буде на твоєму боці». Під супротивником ми
маємо на увазі ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все,
щоб убезпечити насамперед себе!

 

Традицією для студентів коледжу стало проведення акцій та виховних заходів приурочених до Дня порозуміння з Віл – інфікованими. Не винятком став і цей навчальний рік. Практичним психологом разом із куратором та студентами 21 групи була проведена акція на тему: «Ми обираємо життя»!!! Метою якої було узагальнення знань щодо ВІЛ/СНІДу, формування в студентів розуміння власної відповідальності за ризик інфікування ВІЛ/СНІДом.

Студентам була надана корисна інформація, підготовлені тематичні пам’ятки, під час акції вони мали можливість намалювати тематичний плакат. Також всі учасники акції запалили свічки і поставили їх на плакат «Червона стрічка» на знак підтримки усіх хто живе з ВІЛ і як пам’ять про тих хто помер від СНІДУ.
 

Логічним завершенням акції стало утворення студентами «Червоної стрічки». Створивши, живу «Червону стрічку», яка є символом протесту проти істерії і невігластва, проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ / СНІДом, студенти показали, що небайдужі до цієї проблеми, до тисяч ВІЛ – інфікованих та хворих на СНІД людей.
 
IMG_3973 IMG_4001
 
IMG_4025 IMG_4034
 
IMG_4039 IMG_4049

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com