Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

1 вересня – День знань – особливе свято!

Завжди початок нового навчального року яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Перед початком урочистості голосно звучала музика, звідусіль лунали привітання! Це надзвичайно хвилюючий день для кожної молодої людини, яка стала студентом, адже саме з нього починається таємничий, цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання.

Теплими словами привітав всіх присутніх  директор коледжу Ставицький Андрій Анатолійович, представив кураторів груп та нагородив грамотами викладачів Лаврусь О.Г. та Волошина І.Є. Найкращі  студенти за результатами 2020-2021  навчального року були відзначені грамотами. Окремо як найкраща група була відзначена 35 група (куратор Прогонна Л.С.).  Перед присутніми виступив перший проректор Сумського національного аграрного університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист Микола Петрович Курило, який привітав всіх з святом  та нагородив подяками ректора заступника директора з навчально-виховної роботи Гавриш О.М. , викладачів Чикалову Н.В., Непочатова В.В. та грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації завідувача відділення Кошель Н.Ю. та психолога Зінчено В.В.

Святковий настрій створювали виступи вокальних колективів коледжу, а родзинкою свята стала музична композиція у виконанні духового оркестру 91 окремого Охтирського полку оперативного забезпечення.

Слово для привітання всіх присутніх мав клірик Охтирського Свято-Покровского кафедрального собору ієромонах Тихон, який благословив усіх присутніх та побажав успіхів.

Бажаємо усім студентам отримувати від студентського життя найкращі та найкорисніші знання!

А першокурсникам:

Навчатись на відмінно

Бажаєм вам віднині.

Батькам своїм на радість,

На славу Україні!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com