Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

Спеціальність 122 “Комп’ютерні науки”

Спеціальність 122 “Комп’ютерні науки” – займається вивченням комп’ютерних систем, їхніх складових, принципів побудови та функціонування. Ця спеціальність належить до сфери інформаційних технологій і комп’ютерних наук і охоплює широкий спектр тем, від алгоритмів та програмування до архітектури комп’ютерів та штучного інтелекту.

Під час навчання студенти, вивчають такі предмети, як:

  • Програмування. включає в себе вивчення різних мов програмування (таких як Java, Python, C++, etc.), структур даних та алгоритмів.
  • Бази даних. вивчення проєктування, реалізації та управління базами даних.
  • Комп’ютерна архітектура. розуміння принципів побудови комп’ютерних систем, архітектурних особливостей процесорів, пам’яті, введення-виведення тощо.
  • Мережі і зв’язок, вивчення основних принципів мережевих технологій, архітектур та протоколів, включаючи Інтернет та бездротові мережі.

Після отримання закінчення навчання випускники можуть обіймати посади програмістів, системних аналітиків, інженерів з розробки програмного забезпечення, архітекторів комп’ютерних систем, аналітиків даних тощо. Також вони можуть працювати у різних сферах, таких як інформаційні технології, фінанси, медицина, наука, громадська безпека тощо.

Особливістю навчання в ВСП “Охтирський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету” є вивчання інформаційних технологій на практиці та підтримка спеціалістів у різних сферах ІТ. Під час навчання студенти можуть створити повноцінне портфоліо зі своїх мініпроєктів, що допоможе при пошуку майбутньої роботи.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com