Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

14 листопада 2023 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання

14 листопада 2023 року на факультеті економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету відбулося чергове секційне засідання Щорічної науково-практичної конференції аспірантів та студентів до Міжнародного дня студента. Основна мета конференції – сприяння розвитку наукової та практичної діяльності та формування нового покоління молодих вчених, які зможуть розробляти і впроваджувати нові технології та методи.
Студенти усіх спеціальностей представили свої здобутки в наукових напрацюваннях. Було висвітлено багато цікавих питань, що стосувалися усіх напрямків наукової діяльності, які є на факультеті.
В цьому році ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» гідно представила студентка 36 групи спеціальності 076 Підприємництво , торгівля та біржова діяльність – Горнєва Вікторія з студентською роботою «Відновлення міста-героя Охтирка» (керівник Прогонна Л.С.) і відзначена окремою подякою декана факультету за активну позицію в науковій сфері.
Вітаємо Горнєву Вікторію та бажаємо подальших успіхів у майбутньому, продовжувати розвиватися і прагнути до нових висот! Мирного неба і Перемоги!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com