Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► ЦМК соціальних дисциплін

18 травня Всесвітній день музеїв

18 травня 2018 року відбулося відкрите заняття з художньої культури викладач Кімлик Н.С. Тема: «Українська художня культура ХІХ – початку ХХ століття. Декоративно-прикладне мистецтво та народні художні промисли».

Тема є актуальною для студентської молоді, адже мистецтво є найдоступнішою формою засвоєння знань, оскільки воно сприймається в конкретній  формі справжньої життєдіяльності. Велика роль мистецтва  в розвитку людства полягає в тому, що воно сприяло розвитку творчих засад особистості.

Заняття було проведено на відділенні 208 «Агроінженерія» в 11 групі. Моє головне завдання як викладача не лише  ознайомити студентів з розвитком декоративно-прикладного мистецтва та народними художніми промислами України, але й розвивати зацікавленість молоді  даним видом мистецтва власного регіону, виховувати любов до народного мистецтва, дбайливе ставлення до пам’яток української культури.

Після обговорення основних питань плану, у якості закріплення теми, студентам була запропонована екскурсія до місцевого краєзнавчого музею.

18 травня  Всесвітній день музеїв, до уваги студентської аудиторії була представлена цікава експозиція з даної тематики. Молоді люди мали змогу поспілкуватися з народною майстринею Охтирщини Гордієнко Надією Олександрівною, яка представила свої роботи – вишиті рушники, народний одяг, продемонструвала техніку ткацтва.

Яскравим і змістовним був екскурс у світ вишиванки проведений старшим науковим співробітником музею Міщенко Людмилою Володимирівною.

Заняття відбулося  в межах спільної роботи циклової комісії соціальних дисциплін. На ньому були присутні викладачі Титаренко Н.П.,    Курська Н.П., Уткіна С.О.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com