Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

21 група. Виховна година. Зустріч із психологом. Тема зустрічі – Толерантність.

Під час нещодавньої зустрічі з психологом Охтирського фахового коледжу СНАУ обговорювали тему толерантності. Метою зустрічі було дослідити поняття толерантності та її значення в нашому повсякденному житті. 

Психолог та студенти обговорили визначення толерантності та її значення для розвитку гармонійних стосунків і сприяння інклюзивності. Було наголошено на необхідності сприйняття різноманітності та поваги до різних точок зору, підкресливши, що толерантність полягає не в погодженні з усіма, а в прийнятті та розумінні інших.

Протягом заняття студенти отримали практичні стратегії розвитку толерантності. Це включало практику активного слухання, співпереживання іншим і боротьбу з власними упередженнями. Також досліджували роль ефективної комунікації у сприянні толерантності, наприклад, використання неосудної мови та пошук точки дотику.

Психолог заохочувала до саморефлексії та також перевірити власні переконання та ставлення до різних соціальних груп. Визнаючи власні упередження та усуваючи їх, ми можемо стати більш відкритими та приймати інших.

Загалом зустріч була пізнавальною та дала цінну інформацію щодо теми толерантності. Це стало нагадуванням про важливість прийняття різноманітності та сприяння більш інклюзивному суспільству.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com