Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

28 лютого 2019 року коледж здійснив 24 випуск

28 лютого 2019 року коледж здійснив 24 випуск студентів денної  форми навчання за спеціальністю «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання». На захисті дипломних проектів були присутні представники роботодавців регіону з метою відбору спеціалістів для своїх підприємств. Дипломи молодшого спеціаліста-техніка з експлуатації устаткування газових об’єктів отримали 25 випускників.

Зі словами привітання до молодших спеціалістів звернувся директор коледжу Домашенко В.В.,  який щиро привітав їх та побажав кожному з випускників знайти свою дорогу в житті, реалізуватися як професіонал і ніколи не забувати рідний коледж. Продовження навчання є також невід’ємною частиною успіху. Тому сьогодні випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за скороченим терміном підготовки в Сумському НАУ та інших споріднених навчальних закладах України.

Привітала  присутніх і заступник директора з навчально-виховної роботи Гавриш О.М. побажаннями на дорозі життя знайти свою стежину і стати потрібними в житті і щасливими.

Зі словами привітання до присутніх звернулася завідуюча відділення Кошель Н.Ю..: та куратор групи Більченко Н.В.. З теплими словами привітань та побажаннями добра, благополуччя, успіхів звернулися батьки. Із привітаннями виступили й самі випускники, які яскраво й емоційно у словах та піснях висловили свою вдячність педагогічному колективу.

З особливим хвилюванням миті вручення дипломів чекали випускники та їхні  батьки . Довгоочікувана подія настала. Попереду чекає продовження навчання та перші професійні кроки, а свято вручення дипломів залишиться назавжди теплим спогадом у серцях.