Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його. Саме тому щорічно, починаючи з 1991 року, міжнародна спільнота підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада до 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства.
Студенти ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ” не залишаються осторонь протидії насильству та дають чітку відповідь на актуальне питання: “Що я можу зробити, щоб запобігти насильству” до Всеукраїнської щорічної акції “16 днів проти насильства”

Акція “Ми проти насильства”

 

Протягом щорічної всеукраїнської акції пройшли тренінги “1 грудня – день порозуміння з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД”, акція “16 днів проти насильства”, тренінг “Я вмію безпечно користуватися Інтернетом”

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com