Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Анні ГЕЛІХ призначено стипендію Кабінету Міністрів України

Згідно з додатком 2 до Постанови президії Комітету з Національної премії України імені Бориса Патона від 08 травня 2024 р. № 2 науковцям призначили стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених або продовжили їх виплати.

У списку стипендіатів і доцент кафедри технологій та безпечності харчових продуктів факультету харчових технологій Сумського національного аграрного університету Анна ГЕЛІХ.

З 2020 року Анна ГЕЛІХ є доцентом у Сумському НАУ. Основними навчальними дисциплінами науковиці є інформаційні технології та оптимізація техніко-технологічних об’єктів переробної галузі, біохімія.

Учена проводить наукові дослідження за напрямками харчової стійкості населення, технологій інноваційних напівфабрикатів, дієтичних харчових продуктів та кулінарних виробів на основі інноваційних напівфабрикатів, фаршевих виробів, ковбасних виробів, ферментованих сушених ковбас, кондитерських виробів, бісквітів, печива, молочних продуктів та йогуртів, консервованих продуктів та продуктів подвійного призначення.

У науковому арсеналі Анни ГЕЛІХ 64 праці, серед яких 33 статті у фахових виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз, 12 статей у періодичних виданнях, включених до міжнародної наукометричної бази Scopus, 6 статей у періодичних виданнях, включених до міжнародної наукометричної бази Web of Science (SCI) та 2 монографії.

Стипендіатка зареєструвала 14 патентів України на корисну модель та 1 патент України на винахід.

Щиро вітаємо Анну ГЕЛІХ з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених! Пишаємося науковими здобутками й перемогами наших співробітників!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com