Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Анжеліка ШЕВЕЛЬ викладає українську в Брюсселі

Анжеліка ШЕВЕЛЬ, доцент кафедри правосуддя та філософії, кандидат філософських наук, перебуваючи на стажуванні в Центрі філософських досліджень Брюссельського вільного університету, викладає українську мову на курсах іноземним слухачам.

Заняття були організовані факультетом літератури, перекладу та комунікації.

Курс проводиться для слухачів двох рівнів: перший – ті, хто ніколи не вчив українську мову, другий – ті, хто вчили слов’янські мови.

Виявляють бажання вивчити мову дипломати, перекладачі, працівники і студенти Брюссельського вільного університету.

Курс складається з 13 занять по 2,5 години. Завершуючи вивчення, слухачі проходять тест, за результатами якого можуть перейти на вищий рівень навчання.

Анжеліка ШЕВЕЛЬ позиціонує українську мову як мову престижних, освічених, розумних та успішних людей. На своїх заняттях навчає читанню та письму, а також ділиться знаннями про те, як красиво і грамотно говорити.

«Основна мета навчання – дати слухачам можливість комунікувати. Але щоб це робити добре, потрібно знати і лексику, і граматику, стимулювати слухачів не тільки вчити правила, але й застосовувати їх на практиці, у мовленні” – наголошує Анжеліка ШЕВЕЛЬ.

Під час курсів слухачі знайомляться з історією та культурою нашої Батьківщини.

Мотивація до отримання знань у кожного з учасників різна. Хтось розглядає можливість працевлаштування в Україні, а хтось хоче зблизитися з коханою людиною.

Тимчасово повірена в справах України в Бельгії Наталія АНОШИНА привітала причетних з відкриттям курсів української мови у Брюсселі. Представниця влади каже, що посольство в Україні працюватиме над тим, аби подібні заняття проводилися на постійній основі.

Детально про курси вивчення української мови з Анжелікою ШЕВЕЛЬ у репортажі RFI — французької новинної радіостанції. Лінк для перегляду: Іноземці вивчають українську мову на курсах у Брюсселі (rfi.fr)

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com