Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Будівництво та цивільна інженерія ► Новини

Атестація випускників 192 Будівництво та цивільна інженерія

У житті кожного студента наступає хвилюючий момент, який є підсумком їхнього навчання. 27-28 лютого 2024 року Атестація випускників Відокремленого структурного підрозділу «Охтирський фаховий коледж СНАУ» освітньої програми «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія проводилася у формі захисту дипломного проєкту.
Звання дипломника гідні ті студенти, які долали довгий нелегкий шлях навчання: написали безліч контрольних, лабораторних та курсових проєктів, склали з десяток сесій та залікових тижнів, щоб у підсумку набути важливих знань і вмінь.
Екзаменаційна комісія працювала у такому складі : Медененко Володимир Миколайович – в.о .головного інженера Сумської філії «Газорозподільні мережі України» Охтирського УЕГГ , Кошель Наталія Юріївна- завідувачка відділення, Пугачов Олексій Олександрович– голова циклової комісії. Студенти обізнано відповідали на питання членів комісії, показали достатній рівень професійних знань і практичних навичок, що надбали під час навчання у коледжі. Для кращого висвітлення змісту дипломних проєктів випускниками використовувались мудьтимедійні засоби.
Вітаємо випускників 44 ГРУПИ спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія з успішним захистом дипломних проєктів та бажаємо успіхів, кар’єрного росту, подальшого професійного зростання для реалізації свого потенціалу під мирним українським небом!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com