Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Діагностика технічного стану газопроводів – запобігання аварій

17 листопада 2023 року з метою поглиблення, актуалізації знань студентів  3-4 курсів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія з теми “Діагностика технічного стану газопроводів – запобігання аварій” відбулася зустріч зі спеціалістами Сумської філії ТОВ “Газорозподільчі  мережі України” Охтирського управління експлуатації газового господарства.

Як медики досліджують організм людини, так і спеціалісти  Охтирського управління експлуатації газового господарства обстежують газорозподільні мережі.  Щодня та за будь-якої погоди, фахівці проходять кілометрові відстані і за допомогою сучасного обладнання перевіряють: місце та глибину закладання газопроводу, герметичність, стан ізоляційного покриття.

Майстер бригади КПО служби ЕХЗ Кривонос Тетяна Володимирівна  зазначила, що чим більший термін експлуатації газопроводу, тим частіше необхідно проводити його обстеження. Більшість газопроводів виготовлені із сталі, і більша частина з них прокладені під землею. Температурні коливання, вологість не шкодують трубопроводи. Вони руйнують ізоляцію, викликаючи корозію. Щоб не сталося витоку газу, такі корозійні ушкодження потрібно вчасно виявляти та усувати.

Фахівці детально розповіли про основні етапи проведення технічного обстеження газопроводів, продемонстрували прилади для діагностування. Студенти мали можливість не лише ознайомитися з сучасним обладнанням , але і попрацювати з ними.

Дана зустріч важлива і навіть необхідна. Створюються  умови для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, формування у студентів життєво необхідних компетенцій, посилення практичної спрямованості освітнього процесу.

Дуже приємно, що запрошені спеціалісти – це випускники Охтирського фахового коледжу СНАУ!!!! Ми пишаємося ними!!!

З нагоди міжнародного Дня студента бажаємо студентам творчих і професійних злетів!!!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com