Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

До світлого дня – світлі вчинки!

Великдень – одне з найдавніших християнських свят. Це згадка неймовірного чуда – воскресіння Ісуса Христа через 3 дні після його розпʼяття. Для кожного християнина дата є особливою, її чекають з трепетом. Цього року з нагоди світлого дня Великодня співробітники та студентський актив Сумського НАУ провели благодійну акцію й подарували диво для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тож, благодійна акція аграрвардців “До світлого дня – світлі вчинки” у цифрах:

  • 111 діткам, позбавленим батьківського піклування, вдалося подарувати чудо;
  • 3 заклади освіти відвідав студентський актив;
  • 20 тисяч гривень було зібрано в рамках благодійної акції;
  • 2 тижні було необхідно для збору необхідної кількості коштів;
  • 300 кг одягу для дітей надіслали небайдужі українці, що наразі проживають в Італії та Німеччині;

Ініціатором проведення благодійної акції стала Світлана ЗІНЧЕНКО, асистент кафедри адміністративного та інформаційного права. На сторінках у соціальних мережах співробітниця СНАУ розпочала збір коштів. Світлана Володимирівна каже, що донати робили і працівники закладу освіти, і студенти, і випускники та й просто сумчани та представники сумського бізнесу. Таким чином менш ніж за два тижні банка поповнилася на 20 тисяч гривень. Додаткову підтримку у вигляді смачних пасочок надали жителька Охтирщини Олеся та сумчанки Ольга та Оксана. Волонтерки з Італії та Німеччини надіслали понад 300 кг дитячого одягу.

Окремо згадати необхідно й учнів та співробітників Хухрянського ліцею, що відгукнулися на пропозицію участі в акції. Заклад освіти придбав солодощі, фрукти, дитяче харчування, засоби гігієни.

Студентський актив Сумського національного аграрного університету відвідав Сумський спеціалізований будинок дитини, Улянівську спеціальну ЗОШ-інтернат та Хоружівський дитячий будинок. Напередодні поїздки після занять в університеті пакували подарунки, складали в корзинки солодощі, іграшки та паски. За запитами директорів додатково придбали канцелярію та засоби гігієни.

Молодь переконує, що діткам, позбавленим батьківського піклування, не так потрібні подарунки, як увага і спілкування. Кожного разу студенти проводять заходи для дозвілля, концерти або ж просто граються з малечею. Ці дії здаються незначними, проте для вихованців закладів-інтернатів стають справжнім святом.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com