Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Екскурсія до Охтирської державної податкової інспекції Головного управління державної податкової служби у Сумській області

19 березня 2021 року у рамках проведення декади циклової комісії  студенти спеціальностей Економіка, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність  з викладачем податкової системи Гавриш О.М. відвідали Охтирська державна податкова інспекція Головного управління державної податкової служби у Сумській області. Зустріч відбулась в Центрі обслуговування платників, де фахівці ДПІ розповіли про адміністративні послуги, що надаються платникам податків, про спектр електронних сервісів ДФС, про сучасні методи подання звітності в електронному вигляді. Під час екскурсії студенти ознайомились з особливостями стягнення податків та обов’язкових зборів, механізмом здачі податкової звітності та термінів їх подання, роботою податкових інспекторів.

Податківці розповіли, що сьогодні платник податків може не відвідуючи податкову зареєструватись підприємцем, подавати податкову звітність в електронному вигляді, отримувати електронну консультацію. Зазначили, що електронні сервіси ДПС – це значна економія часу і коштів платників податків.

Варто зазначити, що студенти не лише уважно слухали розповідь співробітників інспекції, але й цікавилися різними питаннями діяльності ДПС та отримали фахові відповіді від податківці.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com