Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Екскурсія студентів першого курсу до міського краєзнавчого музею “Ціна чужої війни”

16 та 17 лютого 2022 року викладачами історії Світланою Уткіною та Віталією Зінченко, куратором 15 групи Галиною Домашенко  були проведені екскурсії до Охтирського міського краєзнавчого музею студентам 11, 14 та 15 груп на тему “Міжнародні відносини на початку 21 століття” та детально розглянули тему Афганської війни. Саме  15 лютого 1989 року для багатьох  бійців-інтернаціоналістів став відліком, коли скінчився рахунок втратам солдатів СРСР.
Студенти доторкнулись до тих страшних сторінок Афганської війни, разом із науковим співробітником музею Іриною ЖУРИЛО та учасником бойових дій у Афганістані Сап’яником Федором Васильовичем, який служив у складі 40 армії Туркестанського військового округу, поділився спогадами про ті дні, згадали імена наших земляків, які не повернулися додому. Дуже схвилюв усіх перегляд й обговорення документальних фільмів.
Закінчилася десятилітня трагічна війна. Але в людській пам’яті вона буде жити довго, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок та матерів, обелісками з залізними зірочками та піснями, які увірвалися в життя фронтовим вітром.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com