Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Будівництво та цивільна інженерія

… І ось випускний

28 лютого 2020 року у дружній родині Охтирського фахового коледжу Сумського національного аграрного університету відбувся випуск студентів зі спеціальності “Будівництво та цивільна інженерія”. Це свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.
Роки промайнули непомітно і от, на святковій сцені актової зали колишні студенти – сьогоднішні випускники. Молоді, цілеспрямовані, освічені, виховані – результат невтомної праці педагогічного колективу, батьків, наставників.
Урочистості з нагоди вручення дипломів розпочала вітальним словом заступник директора з навчально- виховної роботи Гариш О.М., побажавши випускникам здійснення планів і реалізації задумів. Олена Миколаївна відзначила, що випускники  коледжу – гордість педагогічного колективу, вони гідно займуть своє місце в суспільстві, адже знання, отримані в цьому закладі освіти, відкривають для них  багато можливостей.
Про незабутні студентські роки, найяскравіший, період, де якнайповніше є можливість відкрити та розвити свої здібності, ділилися з гостями наші випускники. Вони на сцені в жартівливій формі відтворювали курйозні ситуації, які виникали в групі під час занять, співали, проголошували слова щирої подяки викладачам. Зал підтримував, аплодував, фотографував. Атмосфера була сімейною, урочистою, святковою.
Випускників з великою шаною вітали за їх досягнення куратор Сталинська Л.І, зав.відділення Кошель Н.Ю. та батьки, побажавши їм досягнення намічених цілей, успіхів та професійного росту, мирного та щасливого життя.
В урочистій обстановці кожному випускнику заступник директора з навчально – виховної роботи Гавриш О.М. вручила дипломи.
Кожен з випускників – це вже сторінка історії коледжу. Тут завжди пам’ятатимуть Вас таких різних, але всіх нам рідних. Двері цього дому завжди відкриті для Вас.
В добрий час, дорогі випускники!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com