Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Конкурс «Найрозумніший»

Ось і добігає кінця 2023/24 навчальний рік. Для студентів I курсу коледжу він завершує базову загальноосвітню підготовку, а саме фундаментальні дисципліни природничого циклу – хімія, біологія і екологія ( викл. Феденко В.О.), фізика і астрономія ( викл. Нечай О.І.), математика ( викл.Шаховська С.І.) та географія ( викл. Курська Н.П.). Отож і виникла ідея серед студентства позмагатися між собою : хто найкраще набув природничо – наукових компетентностей, хто із них найкмітливіший, найерудованіший, найкреативніший. Так виникла інтелектуальна гра- змагання під назвою «Найрозумніший”. ЇЇ команди представляли студенти спеціальностей 208 Агроінженерія – « Фалкон», 192 Будівництво та цивільна інженерія- «Хамстер», 051 Економіка та 076 Підприємництво та торгівля- «Економісти».
Гра базувалася на внутрішньопредметних та міжпредметних зв’язках і складалася з 3 раундів: « Знайомство з командами», « Розминка» ( тестовий бліц – турнір) і Основного раунду – відповіді на поставлені питання за категоріями відповідно навчальних предметів.
Конкурс відбувався у жвавій, веселій, захоплюючій та по-справжньому змагальній обстановці. Всі гравці були дуже активними, кмітливими та сміливими. Навіть вболівальники включалися у гру і приносили додаткові бали своїм командам! Попри сигнал повітряної тривоги ( а гра закінчувалася в укритті! ) учасники змагання переконали журі і присутніх в набутті високих теоретичних знань та практичних умінь і навичок з усіх навчальних дисциплін.
Учасники команд були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. «Найрозумнішими » показали гравці команди « Фалкон».
Викладач Н. Курська

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com