Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах

Міжнародний день толерантності

16 листопада у всьому світі  відзначається  Міжнародний день толерантності.

Свято покликане шанувати рівність всіх людей, не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду.

Варто пам’ятати, що толерантність ‒ це терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, культури і звичаїв. Здатність терпимо і з розумінням ставитись до інакшості оточуючих, це невід’ємна складова сучасного життя та умова органічного співіснування різних людей в одному суспільстві. Адже кожен із нас унікальний.

У цей день, як ніколи, актуальним є гасло «Усі різні ‒ усі рівні», яке вже давно стало символом толерантності та шанування різноманіття.

У ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ” практичним психологом, соціальним педагогом Віталією Зінченко була проведена акція “Зробими толерантнішим наш світ”, проведена інтерактивна година спілкування “Толерантість врятує світ” з педагогами коледжу, відбулося ознайомлення та обговорення висловлювань відомих людей про толерантність та онлайн-вікторина до Дня толерантності з учасниками освітнього процесу.

Будьмо толерантними і світ стане кращим!


 

 

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com