Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини СНАУ

Міжнародний проєкт INTERADIS завершився проведенням інтернаціональних вечорниць

INTERADIS –  проєкт Європейського Союзу Еразмус+ КА 2 CBHE з розвитку потенціалу вищої освіти. Основними цілями роботи міжнародних груп у рамках ініціативи є обмін досвідом у галузі роботи з іноземними студентами і забезпечення їх адаптації до нового освітнього середовища.

Проєкт почав реалізовуватися в 2020 році. З того часу студенти і викладачі Сумського національного аграрного університету встигли перейняти знання закладів-партнерів у Литві, Нідерландах, Італії та Німеччині.

Наразі ж INTERADIS проходить завершальний етап. Підсумки співпраці партнерів підбили під час фестивалю для іноземних студентів “Інтернаціональні вечорниці”.

17-18 травня на базі університету “КРОК” у Києві студенти мали змогу представити культуру своєї країни або ж країни, яка їм найбільше імпонує. Учасники із закладів партнерів долучалися офлайн і онлайн і демонстрували пісенні та танцювальні виступи, декламували вірші. Загалом фестиваль став своєрідним майданчиком для обміну культурами.

Сумський національний аграрний університет, а саме народний ансамбль народного танцю “Весна”, що функціонує на базі нашого закладу освіти, демонстрував танець “Індійська весна”. Завдяки професійним відтренованим рухам студентам вдалося перенести глядачів у культуру Індії. Танець у цій країні – не звичайний набір рухів, а відображення релігії, поклоніння Богу Шиві.

Присутня на заході голова профспілки студентів та аспірантів СНАУ Людмила ВАРЕНИК каже, що особливо порадували й приємно здивували виступи іноземних студентів. Одна із здобувачок декламувала в оригіналі вірш Василя СИМОНЕНКА “Ти знаєш, що ти людина?”. Молодь з Туркменістану розповідала історію своєї держави українською мовою.

Другий день фестивалю розпочався презентацією університету “КРОК”, який відзначав день заснування. Тут молодь брала участь у цікавих воркшопах та відвідала благодійну ярмарку. Згодом пройшлися Києвом під час екскурсії від ESN Kyiv – студентської організації, що репрезентує іноземних здобувачів, щоб забезпечити міжнародну комунікацію.

Сайт проєкту INTERADIS у СНАУ: https://interadis.snau.edu.ua.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com