Наші випускники – наставники студентів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія на виробничій практиці.

Виробничо-технологічна практика студентів є важливою складовою навчання, що проводиться з метою безпосереднього ознайомлення з виробничим процесом на підприємствах, в організаціях, закріплення та поглиблення набутих теоретичних знань та практичних умінь і навичок студентів та забезпечує суттєвий етап узагальнення і вдосконалення здобутих фахових компетентностей, оволодіння професійним досвідом і підготовки до самостійної трудової діяльності.
На етапі виробничо-технологічної практики засновується те головне, що в майбутньому визначає здобувача освіти як фахівця, безпосереднього організатора і керівника дорученої йому ділянки роботи. Головним завданням технологічної практики є ознайомлення студентів з організацією виробничого процесу, закріплення знань, одержаних при вивченні спеціальних дисциплін і набуття практичних навичок по спеціальності.
Виробничо-технологічна практика студентів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (ОПП Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання») організовується на провідних експлуатаційних, будівельних та проєктних підприємствах, з якими коледж уклав угоди про проведення практик.
З 13 травня студенти 33 та 34 групи спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія на протязі семи тижнів будуть проходити виробничо-технологічну практику на базі провідних підприємств м. Охтирка, зокрема:
– нафтогазовидобувне управління “Охтирканафтогаз” ПАТ “Укрнафта”;
– ТОВ «ОСК»;
– газорозподільні мережі України – Охтирське управління експлуатації газового господарства
Студенти під керівництвом досвідчених фахівців на базах виробничої практики будуть виконувати посадові обов’язки, пов’язані з їх майбутньою професійною діяльністю. Дуже приємно, що КЕРІВНИКАМИ ПРАКТИКИ ВІД ПІДПРИЄМСТВ Є ВИПУСКНИКИ ОХТИРСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СНАУ!!!!
Студенти мають можливість пройти виробничу практику, яка прирівнюється як повноцінна робота на підприємстві із перспективою подальшого працевлаштування.
По закінченню практики студенти будуть здійснювати захист щоденників, де представлять власні досягнення, проаналізують структуру підприємства, здійснять обмін набутим досвідом та ознайомлять з новітніми технологіями, що впроваджуються у газовій галузі.
Сподіваємося, що досвід, набутий студентами під час практичного навчання, стане їм у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання.