Денні центри 

Денні центри, створені за підтримки UNFPA Україна, перейшли у формат надання консультаційних послуг клієнтам за телефоном. Постраждалі особи можуть скористатися послугами денного центру у таких містах: Харків, Слов’янськ, Одеса, Херсон, Рубіжне.

Якщо клієнт/-ка захоче прийти і отримати очне консультування – йому/їй не відмовлять. Але все ж радимо надавати перевагу консультації за телефоном, зважаючи на  загальний карантин.

Контакти та графік роботи у таблиці нижче.

Також у Києві продовжує роботу денний центр «Право на здоров’я» в режимі онлайн та офлайн. Якщо ви потребуєте соціально-психологічної допомоги, страждаєте від насильства або опинились в складній життєвій ситуації ми пропонуємо декілька варіантів отримання допомоги.

  • м. Київ, вул. Довженка, 2, каб. 11, станція метро Шулявська (з 23.03.2020 Пн-Пт з 10:00 до 18:00);
  • онлайн (скайп: Liudmyla Sabadash (з усіх питань); скайп: Артем Герасименко (з юридичних питань);
  • за телефоном (093) 743 78 33; Пн-Пт з 10.00 до 18.00.

Притулки

Притулки, створені за підтримки UNFPA Україна, працюють у звичайному режимі: надають послуги клієнткам, які перебувають у притулках, та приймають нових. Окрім притулку у м. Маріуполі (після виходу з притулку клієнтів, які там перебували, місцевими органами прийнято рішення закрити притулок на карантин і не брати нових клієнтів).

Рекомендуємо постраждалим особам звертатися за послугами притулку у таких містах: Кривий Ріг, Бердянськ, Харків, Слов’янськ, Одеса, Херсон, а також до Вінницького обласного (смт Вороновиця) та Харківського обласного (смт Краснопавлівка).

Механізм направлення до притулку залишився незмінним, разом з тим, зважаючи на загальний карантин, звертається увага на медичні довідки та висновки лікаря про відсутність симптомів ГРЗ.  Із клієнтками, які перебувають у притулку, фахівці проводять роботу очно. 

Мобільні бригади соціально – психологічної допомоги

Шість мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, створені за підтримки UNFPA Україна, продовжують надавати допомогу та підтримку учасникам бойових дій в АТО/ООС та членам їх родин у Київській та Миколаївській області.

Через Skype, Viber та телефонний зв’язок усі команди:

✔️консультують дружин ветеранів, сімейні пари щодо налагодження емоційного клімату на період карантину;

✔️організовують онлайн-групи взаємопідтримки учасників бойових дій в АТО/ООС та їх рідних аби навчатися разом долати труднощі;

✔️надають планові психологічні консультації учасникам бойових дій в АТО/ООС та членам їх родин;

✔️здійснюють соціальний супровід у питаннях оформлення пільг, соціальних допомог, матеріальних виплат, декларацій з сімейним лікарем, належного оформлення документів, в тому числі при подачі онлайн;

✔️консультують у випадках домашнього насильства.

У кожній мобільній бригаді є “побратим”  – консультант з реінтеграції, який вислухає першим та організує подальшу допомогу. Контакти консультантів, які працюють з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00:

  • м. Вишневе –  Олександр 095-413-75-10 Гнатюк Олександр
  • м. Біла Церква – Максим 0661089492 Maxim Konoplyastiy
  • смт Бородянка – Олександр 0508068561 Олександр Алієв
  • м. Миколаїв – Анатолій 0634562361 Анатолий Пучко
  • Миколаївська область – Вячеслав 0634562359 Вячеслав Поздняк
  • м. Первомайськ – Юрій 0958071762 Юрий Пирожок

Мобільні бригади працюють за підтримки уряду Великої Британії.

Контакти психологічної та соціальної підтримки зображені нижче.

12 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги працюють на підконтрольних територіях Донецької та Луганської областей в рамках проекту який фінансується Дитячим фондом ООН (UNICEF).

З огляду на карантин ці мобільні бригади надають психологічні, соціальні та юридичні консультаціїу віддаленому режимі за допомогою телефонного зв’язку та за допомогою Skype.

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

Національна “гаряча лінія”, що працює на базі ГО “Ла Страда Україна” із 1 квітня 2020 року працює в оновленому режимі. Консультації надаються у будні дні з 10:00 до 18:00 год.

Отримати консультацію від фахівців/-чинь Національної “гарячої лінії” можна також через:

Усі консультації надаються анонімно, безкоштовно та конфіденційно.