Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Стартували підготовчі курси у ВСП ” Охтирський фаховий коледж СНАУ”

Вступну кампанію 2024 року можна офіційно вважати розпочатою.
27 квітня 2024 року стартували підготовчі курси у Відокремленому структурному підрозділі “Охтирський фаховий коледж СНАУ” для учнівської молоді, яка виявила бажання покращити знання із української мови та математики. Разом з дітьми до коледжу завітали їхні батьки.
Майбутні студенти та їх батьки мали змогу поспілкуватися з заступником директора з навчально – виховної роботи Оленою Гавриш, яка привітала присутніх з початком запланованих заходів, розповіла про переваги навчання у коледжі, його структуру, спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців. Вона представила завідувача підготовчими курсами Наталію Кошель. Наталія Юріївна під час свого виступу ознайомила слухачів курсів з розкладом занять та представила викладачів, які будуть викладати дисципліни. Було наголошено, що заняття проводяться на високому професійному рівні за затвердженими програмами. Підготовчі курси в коледжі існують для того, щоб підняти рівень знань абітурієнтів, відновити і доповнити вже наявні знання з предметів Математика та Українська мова. За допомогою підготовчих курсів в коледжі в рази підвищуються можливості школярів до оперативного та успішного вступу і головне: згідно з правилами прийому рейтинговий бал абітурієнта, крім балів за вступне випробування, може містити 10 додаткових балів за проходження курсів із підготовки до вступу в заклад.
Попереду слухачів курсів очікує плідна й продуктивна робота, результатом якої неодмінно стане успішне складання вступного випробування та зарахування на бажану спеціальність.
Бажаємо цікавого навчання нашим слухачам і блискучих успіхів!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com