Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► ЦМК загальноосвітних дисциплін

Тарасове слово – вічне та пророче

І знову чергова Шевченкова весна прийшла на нашу землю. Уже минуло 206 років з дня народження Великого Кобзаря, але його живе і мудре слово залишається актуальним та пророчим і сьогодні. Тарас Шевченко – своєрідний національний оберіг. Символічно, що весна розпочинається із Шевченківських днів. У березні Шевченко прийшов до нас, у березні він і покинув цей світ. У цьому ж місяці 1840 року було видано без перебільшення священну книгу для кожного українця – «Кобзар». Тарас Григорович і надалі залишається величною постаттю в українській історії та літературі, який своїм «Кобзарем» повернув українському народові віру в життя. Важко уявити себе у нашій національній культурі без його слова. Сотні, тисячі діячів підносили і возвеличували перлину духовної спадщини України – «Кобзар» Т. Г. Шевченка. Крізь століття геніальний поет справді був і залишається народним з усіх великих українських митців пера. А його поезія стала єдиною і неповторною для всього українства.
Студенти Охтирського фахового коледжу завжди шанували та шанують велета духу, великого сина українського народу Тараса Шевченка. Цей рік також не став винятком.
Щоб згадати великого поета,викладач-методист Криворучко А.Д. провела літературний захід «Тарасове слово – вічне та пророче». Студенти виступали з цікавими повідомлення про Кобзаря. Палко звучали невмирущі рядки поета. У літературному заході взяла участь викладач Фалькова Л.С., яка познайомила студентів з власною творчістю.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com