Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Тиждень циклової комісії соціальних дисциплін

Серед актуальних проблем незалежної України, гостро постала проблема правової освіти та виховання дітей і молоді. Адже кожен четвертий злочин в Україні здійснюється неповнолітніми. Висока правова культура є обов’язковою складовою усебічно розвинутої особистості.
Метою громадянсько-правового виховання є формування у студентів нетерпимого ставлення до правопорушень і злочинності, прагнення взяти посильну участь у боротьбі з цими негативними явищами, вміння протистояти негативним виливам.
ЦК соціальних дисциплін був проведений декадник громадянсько-правової освіти. В межах якого проводилися тематичні виховні години: «Громадське суспільство в Україні», «Дотримання правопорядку у громадських місцях» – куратори Кімлик Н.С. 22 група та Дараган Л.П. 23 група, за участю начальника відділу правопросвітництва та надання БППД – Лапоног Марини Олександрівни.
Бесіди: «Людина, особистість, громадянин», «Трудові відносини неповнолітніх», «Перше робоче місце».
В зв’язку з складною епідеміологічною ситуацією, дотримуючись карантинних обмежень для студентів 2 курсу була організована відеозустріч з суддею Охтирського міськрайонного суду Ярошенко Т.О., яка провела відеоекскурсію по Будинку Правосуддя, познайомила з режимом роботи цієї установи, специфікою роботи суддів, архівом.
В режимі відеоконференції студенти мали можливість побувати на судовому засіданні, побачити етапи проведення суду, їх учасників і роль кожного у розгляді справи, судові дебати. По завершенню судового засідання студенти мали змогу поспілкуватися з суддею та почути відповіді на злободенні питання.
Дану зустріч організувала і провела викладач правознавства Курська Н.П.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com