Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини ► новини психологічної служби

Участь практичного психолога В.Зінченко в онлайн-семінарі щодо формування психологічної готовності у здобувачів освіти до професійної самореалізації

21 жовтня 2021 року відбувся онлайн-семінар для практичних психологів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти щодо формування психологічної готовності у здобувачів освіти до професійної самореалізації. Психологічна готовність до самореалізації є основою усвідомленого підходу до майбутньої професійної діяльності, оскільки допомагає учням та студентам зрозуміти та обрати для себе найкращі напрямки роботи, сприяє ефективній діяльності в обраних напрямках та успішному кар’єрному зростанню. З власним досвідом роботи з означеного питання з учасниками семінару поділилася Наталія МИХАЙЛЕНКО, практичний психолог Лебединського фахового медичного коледжу імені професора М.І. Сітенка.
Віталія ЗІНЧЕНКО, практичний психолог ВСП “Охтирський фаховий коледж СНАУ”, познайомила колег з організацією діагностико-прогностичної діяльності зі здобувачами освіти, що проводиться з метою створення умов для формування у них психологічної готовності до професійної діяльності.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com