Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Від теорії до практики один крок

Проведення  заняття на виробництві є необхідною складовою в освітньому  процесі. Під час такого заняття студенти реально можуть побачити зв’язок теорії з практикою. Особливістю роботи відділення “Будівництво та цивільна інженерія” є тісна співпраця з Охтирським управлінням експлуатації газового господарства «Сумигаз»

Основним напрямком такої співпраці є використання досвіду спеціалістів з метою практичної підготовки студентів. Для  формування професійної спрямованості у студентів, особливо першого курсу, закріплення позитивного ставлення до майбутньої професії, прагнення набути якісних знань 15 вересня 2021 року  викладачами спецдисциплін Кошель Н.Ю. та Більченко Н.В. було проведено бінарне заняття на виробництві зі студентами 14 та  44 групи спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія з навчальних дисциплін: «Вступ до спеціальності», «Безпека експлуатації систем газопостачання» на тему: «Виявлення витоків газу на підземному газопроводі. Ліквідація аварії». Заняття на виробництві дало можливість активізувати розумову діяльність студентів, розширити їх кругозір, дозволило наблизити їх до виробництва.

Маємо надію, що проведене заняття на виробництві стане в нагоді майбутнім спеціалістам та сприятиме їх подальшому професійному становленню та вдосконаленню.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com