Пошук
Головне меню
Оголошення
Ми в соціальних мережах
► Новини

Відбувалась зустріч студентів ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» з представником компанії “МХП”

13 березня 2024 року відбувалась зустріч студентів ВСП «Охтирський фаховий коледж СНАУ» з представником компанії “МХП”.
МХП – це міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій та ритейлу зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах. Дочірні підприємства МХП працюють у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ, країнах Балканського півострову та інших країнах ЄС. Компанія МХП володіє популярними брендами готової до приготування або готової до вживання продукції: «Наша Ряба», «Апетитна», «Легко!», «Бащинський», «LaStrava», «Skott Smeat», «РябChick», «Курка по-домашньому», «Ukrainian Chicken», «Qualiko», «Sultanah», «Assilah», «Kurator»; а також брендами франчайзингових магазинів біля дому” «М’ясомаркет» шаурменні «Döner Маркет». Географія експорту компанії охоплює понад 85 країн.
Компанія МХП посідає друге місце в Європі за обсягом бройлерного поголів’я та входить в ТОП-3 агрохолдингів Україні.Основними напрямками роботи підприємства, якого є рослинництво, тваринництво, елеваторне виробництво, індустріальна кухня, біогаз.
Компанія МХП заросила студентів до співпраці як у формі стажування, виробничої практики, забезпечення дуальної освіти так і офіційне працевлаштування.
Родзинкою зустрічі стала вікторина, яку провела наприкінці зустрічі представник компанії та переможці отримують призи

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com